O nás

Flutter with Flair je profesionální společnost na prodlužování řas, která se věnuje prodeji produktů na řasy hvězdné kvality po celém světě a poskytování komplexních kurzů řas.

Zavázali jsme se zlepšovat zkušenosti našich zákazníků a budovat loajalitu.

mascara brushes, lint free applicators, silicone mascara brush, tweezers and jade stone mascara brushes, lint free applicators, silicone mascara brush, tweezers and jade stone

Flutter with Flair je založen na následujících základních hodnotách

Podporujte zdraví řas správnou aplikací, bezpečným a hygienickým prostředím a produkty nejvyšší kvality

Udržujte certifikaci a jednejte čestně a profesionálně

Nikdy neuvádějte falešná tvrzení nebo sliby a buďte informováni o změnách legislativy

Spolupracujte se světově uznávanými značkami a umělci v oblasti řas

Seznamte se se zakladatelem

Tanvi Patel

Do lash průmyslu jsem vstoupil v roce 2015, odhodlaný být jedním z aspirujících a vyhledávaných lash umělců. Mé sny se však zastavily, když jsem zjistil, že jsem alergický na lepidlo (přesné složky stále neznámé). Jak říká staré přísloví, kde je vůle, tam je cesta. Po průzkumu jsem našel způsob, jak zabránit tomu, aby na mě lepidlo působilo, abych mohl pokračovat v prodlužování řas. v roce 2016

Založil jsem své domácí řasové studio poskytující profesionální služby prodlužování řas. Díky tomu, že jsem měl tu čest pracovat s klienty z různých prostředí, včetně etnického původu, kariéry a osobností, jsem věděl, že potřebuji produkty, které splňují potřeby různých klientů.

Po testování produktů od několika různých společností z celého světa jsem se rozhodl vytvořit platformu, která by umělcům řas umožnila vybrat si produkty hvězdné kvality v našem dnešním odvětví.

Naše místní místo vyzvednutí

35 McKnight Dr, Scarborough, ON M1B 2Z4

Otevřeno denně 9:00 - 21:00

X Žádné nakupování v obchodě. Objednejte si online a vyzvedněte si obrubník. Před vyzvednutím objednávky dejte prosím vědět předem. Napište nebo volejte na číslo 647-782-8746.