Jak textura řas ovlivňuje udržení

eyelash texture or lash porosity

Jak textura řas ovlivňuje udržení

Máte klienty, kteří mají vždy nejhorší retenci? Aplikujete řasy na tuto klientku spolu s ostatními ve stejný den, ale ona je jediná, která měla velký výpadek. A co ti klienti, u kterých se zdá, že lash lift prostě nefunguje.

Přiznejme si to, všichni máme problémy s uchováváním informací, ale v některých případech si prostě nemůžeme lámat hlavu nad tím, co děláte špatně. Většinu času obviňujete produkt.

V některých případech to nejste vy nebo produkt, je to samotná textura řas, známá také jako porozita řas. Pro mnohé je to docela nový koncept, protože to není něco, co je zahrnuto ve vašich kurzech řas. Takže co to vlastně je?

Porozita řas je schopnost řas absorbovat vlhkost a skutečně ji zadržovat.

Existují 3 úrovně pórovitosti: nízká, střední a vysoká. To je založeno na vrstvě kutikuly řas, což je vnější vrstva vytvořená nebo malé kutikuly, které vypadají jako šindele na střeše.

  • Řasy s nízkou pórovitostí: kutikuly jsou pevně spojené
  • Středně porézní řasy: kutikuly jsou mírně otevřené
  • Řasy s vysokou pórovitostí: kutikuly jsou široce otevřené

rozdíl mezi nízkou střední a vysokou porozitou řas

Řasy, které jsou porézní, budou schopny snadno absorbovat produkty (jako produkty pro lifting řas) a jsou náchylné k vysušení. Myslete na své vlasy, znáte ten suchý pocit z vlasů. Pravděpodobně potřebujete hodně kondicionéru. No, řasy nejsou jiné. Dobrou zprávou je, že když jsou řasy porézní (ideálně střední poréznost), je retence lepší! Schopnost absorbovat vlhkost pomůže vytvořit pevnější spojení s lepidlem a prodloužení déle utěsní.

Řasy, které jsou neporézní (např. hedvábné), mají obvykle pěkný lesk. Vlhkost nemůže snadno proniknout do těchto typů řas. V důsledku toho utrpí retence.

textura řas nebo srovnání porézních řas

Jak s tím tedy skutečně bojovat?

U porézních řas (střední až vysoká pórovitost) nenanášejte příliš mnoho přípravků před aplikací. To zahrnuje primer, odstraňovač proteinů nebo předúpravu. Řasy byste měli vždy vyčistit, ale pro řasy s vysokou pórovitostí to může být příliš mnoho. V tomto případě musíte postupovat metodou pokus-omyl. Pokud se vrátí se špatnou retenci, víte, že byste měli také vynechat čisticí prostředek, ale pouze tehdy, když víte, že jsou řasy čisté!

U neporézních řas (nízká pórovitost) dbejte na to, abyste je vždy čistili pomocí našeho speciálního čisticího prostředku na řasy - Renew

Budete také muset použít primer, odstraňovač proteinů nebo předúpravu, jako je tato:

Vzhledem k tomu, že obsahuje alkohol, otevře kutikuly, což umožní absorbovat vlhkost a napomůže snadnějšímu spojení prodloužení.

Ujistěte se, že jste také ukončili proces se superbonderem.

Věřte mi, že tento produkt mění hru! Opravdu to pomůže s udržením.

Zanechat komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.